Tonda
1. Zapomenuté hory 2017
    77,63 km/3347m+  čas 12:56´12 78. místo v ABS
_____________________________________________________
2. Libouchecký ultramaraton 2017
    57 km/1274m+  čas 8:43´49  20. místo muži
_____________________________________________________
3. Saar Challenge 2017
    67 km/1402m+  čas 8:20´59  22. místo v ABS
_____________________________________________________
    Běžecký sen - P100, UTMB
Marcel
1. Pražská stovka 2016
    153 km/4540m+  čas 22:45´12  17. místo v ABS
___________;__________________________________________
2. Pražská stovka 2017 - trasa B
    107 km/ 3750m+  čas 12:36´26  2. místo v ABS
_____________________________________________________
3. Quo Vadis 2017
    56 km/1856m+  čas 6:19´00  2. místo v ABS
_____________________________________________________
    Běžecký sen - Spartathlon, UTMB, Dalmacija
                              Ultra Trail

Honza
1. Tatranská šelma 2017
    55 km/3100m+  čas 9:54´36  126. místo v ABS
_____________________________________________________
2. Zapomenuté hory 2017
    77,63 km/3347m+  čas 12:56´06  77. místo v ABS
_____________________________________________________
3. Krakonošova Stovka 2017 (55km)
    55 km/2114m+  čas 8:21´27  34. místo v ABS
_____________________________________________________
     Běžecký sen - UTMB, Matterhorn Ultraks

Katka
1. Saar Challenge 2017
    21,1 km/400m+  čas 2:20´03  12. místo v ženách
_____________________________________________________
2. Winter Trail 2017
    12,5 km/850m+  čas 2:16´54  25. místo v ženách
_____________________________________________________
3. BL Boletice 2017
    13,5 km/350m+  čas 1:28´35  73. místo v ženách

Šárka
1. Volkswagen Prague Marathon 2015
    42,195 km  čas 3:24´59 673. místo v ABS
_____________________________________________________
2. Krakonošova stovka 2016 (55km)
    55 km/2114m+  čas 8:36´56  10. místo v ženách
_____________________________________________________
3. Salomon Slezský Maraton 2016
    42,2 km/2150m+  čas 6:28´00  21. místo v ženách
_____________________________________________________
    
Běžecký sen - Salomon Ben Nevis Ultra Scotland
                    Salomon Zugspitze Ultratrail

         

Alena
1. Karlštejnská tlapička 2016
    55,59 km/1159m+  čas 6:52´23  1.žena v cíli
_____________________________________________________
2. Stovka z Dubče do Dubče 2016
    140 km/2345m+  čas 28:11´00 3. místo v ženách
_____________________________________________________
3. Stromovka 6hod. 2017
    53,8 km  čas 6:00´00 3. místo v kat. i v ženách

Tomáš

Tomáš
1. MUM Moravský Ultramaraton 2017
    7. maratonů za sedm dnů  34. místo v ABS
    časy 5:03 - 6:23 - 4:47 - 4:51 - 4:39 - 4:29 - 4:34
_____________________________________________________
2. Pražská stovka 2017
    107 km/3750m+  čas 21:22´50  43. místo v ABS
_____________________________________________________
3. Scenic Trail 2017 - Švýcarské Alpy
    54 km/3800m+  čas 13:26´08  215. místo v ABS
_____________________________________________________
     Běžecký sen - Scenic Trail 113 km/7400m+

Lenka
1. JUT 2016
    76 km/3000m+   čas 13:46´00  241. místo v ABS
____________________________________________________
2. EPO Trail Maniacs Slapy 2016
    61 km/2400m+  čas 10:24´00  13. místo v ženách
____________________________________________________
3. Pražská stovka 2017
    107 km/3400m+   čas 23.30´00  56. místo v ABS
Dušan

 


 .