Spojenectví s vozíčkáři SKV Praha

Patřím mezi větší část lidí, kteří mají to štěstí, že se mohou volně pohybovat a ve svém pohybu nejsou ničím omezováni. Bohužel se najdou i lidé a rozhodně jich není málo, kteří by za možnost volně se pohybovat dali cokoli na světě. Díky svým kamarádům jsem malinko nakouknul do života těchto lidí a musím říct, že je velmi smutný pohled na to, když vidíte někoho, kdo by si moc přál chodit po vlastních nohou a dělat věci tak, jako je děláme my, ale nemůže, jelikož je do konce svého života připoutaný na invalidní vozík. Je mnoho těch, kteří by rádi plnohodnotným způsobem sportovali, ale jejich handicap jim to neumožňuje. I přes tyto nesnáze jsou však mnozí z nich plní energie a jejich znevíhodnění je neodradilo se ke svému údělu postavit čelem a do sportu se opřít tak moc, jak jen jim to jejich možnosti dovolí.

Uvědomil jsem si, že díky svému zdraví a volnosti pohybu, kterou mám, bude fajn, podílet se na zlepšení podmínek sportovců, kteří jsou odkázání na invalidní vozík a tak jsem se stal jejich 

SPOJENCEM

Na webu SKV Praha www.skvpraha.org jsem si založil pod záložkou “Spojenci” profil a následně také výzvu pod názvem “Podporuji spojenectví během”. Tento profil včetně výzvy je veřejný a lze se na něj kdykoliv podívat a zjistit tak, jak si moje výzva vede.

Moje výzva, která je založena na dlouhodobé podpoře spočívá v tom, že s každým kilometrem, který uběhnu, podpořím vozíčkáře částkou 1,-Kč + přidám jednorázově 50,-Kč za každý závod, který poběžím. Naběhané kilometry za každý měsíc + jednorázové příspěvky vždy zaokrouhlím na celé stovky směrem nahoru.

Věřím, že na to nebudu úplně sám. V popisu u výzvy jsem nás všechny nazval jako ToniCzech Runner & Friends, což jsem já & Vy, moji přátelé, kamarádi a náhodní podporovatelé, kterým není moje myšlenka lhostejná. V souvislosti s touto výzvou jsem vytvořil na tomto webu  podstránku "Moji spojenci", kde beru jako samozřejmost uvést, kdo mou výzvu podpořil. 

Jak na to?

Bez ohledu na to, kolik kilometrů naběhám, může mou snahu kdokoliv a kdykoliv prostřednictvím uvedné výzvy podpořit na prokliku "Podpořte výzvu"Jde jen o to, podpořit nějakou částkou mé snažení a dát tím najevo, že Vám věc, pro kterou to dělám není lhostejná.  Je důležité také uvést, že vybrané peníze jdou skrze moji výzvu rovnou na účet vozíčkářů. Po kliknutí na tlačítko "Podpořte výzvu" je vždy možné zvolit ze dvou způsobů jak peníze poslat:

  • přes darujeme.cz ( platba kartou, Váš příspěvek je během pár minut vidět u "výzvy" v konečném součtu vybraných příspěvků a také Vaše jméno, pokud budete patřit mezi 3 nejlepší přispěvatele, DOPORUČUJI)
  • bankovním převodem (v případě bankovního převodu je Váš příspěvek vždy vidět na transparentním účtu SKV Praha. Do poznámky uvádějte název výzvy)

           Jak provést platbu skrze výzvu "Podporuji spojenectví během" najdete ZDE

          Transparentní účet SKV Praha

 VĚŘÍM

že Vás moje myšlenka oslovila a najde se ve Vaší kapse čas od času pár "kaček", které společně s podporou uběhnutých kilometrů, pomohou vozíčkářům v jejich úsilí.


 .